0
clear
  • WSFS Топла Продажба За 5 Компјутери DC12V SHG Серпентина DPDT 8 Pin 2NO 2NC Мини Моќ Релеи PCB Тип HK19F Жолта
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба За 5 Компјутери DC12V SHG Серпентина DPDT 8 Pin 2NO 2NC Мини Моќ Релеи PCB Тип HK19F Жолта

WSFS Топла Продажба За 5 Компјутери DC12V SHG Серпентина DPDT 8 Pin 2NO 2NC Мини Моќ Релеи PCB Тип HK19F Жолта

DEN 128.16

Количината на стоката
Тековен


8 Pins DPDT тип PCB монтажа.
Оваа реле може да се прилагоди тековната автоматски, се трансформира и да се заштити коло.
Тоа може да се користи во далечински управувач, електронска опрема, автоматски систем за контрола, комуникациска опрема и така натаму.
Тежина : 50g(5pcs)
Големина : 2 x 0.9 x 1,5 см
Контакт капацитет : 1 A 125 V AC, 2 A 30 V DC
Пакет се вклучени :
5 x HK19 F моќ релеи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.
8 Pins DPDT тип PCB монтажа.
Оваа реле може да се прилагоди тековната автоматски, се трансформира и да се заштити коло.
Тоа може да се користи во далечински управувач, електронска опрема, автоматски систем за контрола, комуникациска опрема и така натаму.
Тежина : 50g(5pcs)
Големина : 2 x 0.9 x 1,5 см

Детални карактеристики

Слични производи

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање...

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Please wait...