0
clear
  • Бесплатен превозот SE1319L-RT tqfp - 64
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот SE1319L-RT tqfp - 64

Бесплатен превозот SE1319L-RT tqfp - 64

DEN 290.40

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање Но, Б

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Please wait...