0
clear
  • Бесплатен превозот MAX4020ESD + T MAX4020 СОП-14
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот MAX4020ESD + T MAX4020 СОП-14

Бесплатен превозот MAX4020ESD + T MAX4020 СОП-14

DEN 342.72

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање Но, Б

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние нема да ви ги испра

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Please wait...