0
clear
  • Бесплатен превозот MM74C922WM MM74C 922 wm FARICHILD SOP201
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот MM74C922WM MM74C 922 wm FARICHILD SOP201

Бесплатен превозот MM74C922WM MM74C 922 wm FARICHILD SOP201

DEN 342.72

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

Please wait...