0
clear
  • 1206 осигурач SMD PPTC PPTC 6V 1.1 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
1206 осигурач SMD PPTC PPTC 6V 1.1 A (200 стаорци)

1206 осигурач SMD PPTC PPTC 6V 1.1 A (200 стаорци)

DEN 768.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат

Please wait...