0
clear
  • SMD PPTC PPTC 1206 NSMD050 13V 0.5 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
SMD PPTC PPTC 1206 NSMD050 13V 0.5 A (200 стаорци)

SMD PPTC PPTC 1206 NSMD050 13V 0.5 A (200 стаорци)

DEN 816.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање Но, Б

Please wait...