0
clear
  • SMD PPTC PPTC 1210 FSMD050 16V 0.5 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
SMD PPTC PPTC 1210 FSMD050 16V 0.5 A (200 стаорци)

SMD PPTC PPTC 1210 FSMD050 16V 0.5 A (200 стаорци)

DEN 864.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат

Please wait...