0
clear
  • Осигурач PPTC resettable осигурач RXEF160 72V 1.6 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
Осигурач PPTC resettable осигурач RXEF160 72V 1.6 A (200 стаорци)

Осигурач PPTC resettable осигурач RXEF160 72V 1.6 A (200 стаорци)

DEN 912.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање...

Please wait...