0
clear
  • PPTC PPTC TRF250-1000 250V 1А 1000MA (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
PPTC PPTC TRF250-1000 250V 1А 1000MA (200 стаорци)

PPTC PPTC TRF250-1000 250V 1А 1000MA (200 стаорци)

DEN 1392.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние нема да ви ги испра

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат �

Please wait...