0
clear
  • ЖЕШКА НОВ реле HFKA-012-2ZST HFKA0122ZST HFKA 012-2ZST 0122ZST 25A 16VDC DIP10 10PCS /МНОГУ
  • -20%
  • -20%
ЖЕШКА НОВ реле HFKA-012-2ZST HFKA0122ZST HFKA 012-2ZST 0122ZST 25A 16VDC DIP10 10PCS /МНОГУ

ЖЕШКА НОВ реле HFKA-012-2ZST HFKA0122ZST HFKA 012-2ZST 0122ZST 25A 16VDC DIP10 10PCS /МНОГУ

DEN 1248.00

Количината на стоката
Тековен

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи. )Предмети се испраќаат од кина. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секој објект 's превозот и ракувањето со полнење. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.

Детални карактеристики

Заштита На Функција:
Запечатени
Употреба:
Авто
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
5M5T14B192CA

Слични производи

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање...

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

Please wait...