0
clear
  • SMD PPTC PPTC 1812 SMDC075F 13.2 V 0.75 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
SMD PPTC PPTC 1812 SMDC075F 13.2 V 0.75 A (200 стаорци)

SMD PPTC PPTC 1812 SMDC075F 13.2 V 0.75 A (200 стаорци)

DEN 720.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние нема да ви ги испра

Please wait...