0
clear
  • ЕДИНИЦА-Т UT15C DMM Дигитален Тестер на Напон Метар Voltmeter Алатка UT-15C Мултифункционален Напон Тестери
  • -20%
  • -20%
ЕДИНИЦА-Т UT15C DMM Дигитален Тестер на Напон Метар Voltmeter Алатка UT-15C Мултифункционален Напон Тестери

ЕДИНИЦА-Т UT15C DMM Дигитален Тестер на Напон Метар Voltmeter Алатка UT-15C Мултифункционален Напон Тестери

DEN 2058.24
DEN 1400.00

Количината на стоката
Тековен


СПЕЦИФИКАЦИИ
ОПШТИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Детални карактеристики

Температурата На Работа:
.
Димензии:
275mm X 51mm X 30 mm
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
UT15C
DIY Материјали:
Облицовка
Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Точноста Класа:
.

Слични производи

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на Aliexpress! Ве молиме контактирајте со

НеКонтактирајте со наменета За детектира 90 V~600 V AC Напон / ѕвончето ДОВЕДЕ и ѕвончето аларми Напон, детек

UT803 е 6000count авто се движеше, точно RMS, клупатип на дигитална multimeter, опремена со целосна функционална екран

1 A / m V AC + / 1 (Освен некои земји и APO / FPO).Висока Резолуција DC 1m A, AC 0 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и

000°D %99.14159п d180.5 Hz 63 HzМоќност≤20 VAДимензија(W×H×D)280mm x 88mm×320mmТежинаприбл Обезбедување на стабилна 6 цифрен т

100% бенд нов и висок квалитетКарактеристики на производот : На voltmeter употреба 0.36 инчен дигитални цевка ек

Мини Капацитетот на Батеријата Метар Зелени Осветлување на LCD екран Тестер 24 V DC Батеријата Следи Метар

9999 kΩD0.5 Hz 63 HzМоќност≤20 VAДимензија(W×H×D)280mm x 88mm×320mmТежинаприбл.9999 мфR,Рс,Rp,X,Z0.3инчен TFT екран во бојаМемори

Топла Продажба Професионални Менгеме Hitester 1000 A Hitester Дигитални AC Тестер Метар Висока Чувствителност True RM

3, со цел да се постигнат оптимални мерење на точност, овој voltmeter да се измери напон според различни позиц

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да

99999θ(Сте)179.5 Hz 63 HzМоќност≤60 VAДимензија(W×H×D)350mm×120mm×360mmТежинаприбл Инаку, на Управувачот, RS232 C и GPIB интерф

НАТОПИ 8 pin за 40 pin IC е штекер.Материјал : Висок квалитет на пластика.НАТОПИ 8 pin за 40 pin IC е штекер...

Ако ви се задоволи со нас,pleae ја напушти пет ѕвездички позитивни feeback,и добредојде на нашата продавница п

Технички параметри : Димензии : 50 x 30 x 27mm (L*W*T) Сечење Големина : 46x27mm Мерка опсег : DC0~100 V (треба напојување) М

Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .За Гаранција1.0

1 MΩ 1 GΩ ±(10%читање+5 цифри) Испуштање функција Само празнење по тестирање на Лак за Откривање на Тест спе

Карактеристики : Ултрапрецизност Ниска startup напон, црвена минимум 4.5 V, зелена минимум 4.7 V, сина минимум 5.0

Mastech M266 C Дигитални Менгеме Метар Multimetro Digitais Преносни AC Струја amperimetro Напон, Отпор Дијагностички Тестера

Карактеристики 50 Hz100k Hz, 16 типичен фреквенција поени Основна Точност : 0 40 meas / сек (со приказ) У диск firmware

Име На Производ : Аналогни Amperemeter;Модел Бр : YS50;Мерење Ampere Опсег : AC 30 A на Точноста : Класа 2.5;Метар Лице Гол

Please wait...