0
clear
  • NTONPOWER HPC USB Електричниот Приклучок ЕУ Plug Продолжување Доведе 4 AC Места Surge Protector со 5 USB Порти 2.4 Макс Smart Полнење
  • -20%
  • -20%
NTONPOWER HPC USB Електричниот Приклучок ЕУ Plug Продолжување Доведе 4 AC Места Surge Protector со 5 USB Порти 2.4 Макс Smart Полнење

NTONPOWER HPC USB Електричниот Приклучок ЕУ Plug Продолжување Доведе 4 AC Места Surge Protector со 5 USB Порти

DEN 1755.84
DEN 1334.00

Количината на стоката
Тековен

5 М Време на Одговор : EMI/RFI Филтер Филтрација : 150khz-100 Mhz до намалување 58d B
NTONPOWER 4 AC Места Електричниот Приклучок USB Приклучок
- Сврти Еден штекер во Четири со USB Електричниот Приклучок, обезбеди вкупно излезна на 4000 W
- Сигурно напојување нуди врвна удобност и заштита на компјутерска електроника, домашни уреди, и може да се справи со Тешки Апарати, како што се Микробранова Печка, Фен, клима уред и повеќе. Безбедно и Моќен дизајн, Домот Моќ Центар за вашите апарати за Домаќинство
√.
- Мека бела LED индикатор не се наруши вашиот сон.
- Пренапонска Заштита : 15000 A max бран-сузбивање оценка помага да се задржи вклучен во уреди безбедно, особено за време на невреме и испади. 12 месеци Гаранција и животниот Век на техничка поддршка
Спецификација за производ : Модел : NTONPOWER HPC-4 A5 U-V1-ЕУ Боја : Бела/ Црна Номинална Моќност : 4000 W (250 V 16 A) USB Влез : 100-250 V 50/60 HZ USB Излез : 5 V8 A 40 W, 2.
- Заштита од преоптоварување : во Комбинација со master прекинувач, surge protector ќе се исклучи автоматски додека моќ оптоварување надминува моќта оценка 4000 W.8 А, заштита на сите ваши USB уреди
√. Вграден-во Интелигентни Полнење IC да овозможи идеална тековната до 5 V2. Која е сертифицирана со CE, Ro HS
√.
- Неговата убава шасија направена од PC & ABS пластика, материјал, кој е огноотпорни до 750°C
- Интегрирани бакар дизајн, чија заварување место е помал од 30% од традиционалните моќ лента, средното conductance и одлична дисипација на топлина; повлече и plug 6000 пати не се изгубат. Далеку од оган опасност, со 750°C огноотпорни PC+АБС материјал
√.
- Безбедноста Гејтс заштита на децата од електричен шок и да се спречи dusts.
Она што е во кутијата
1 x NTONPOWER 4 AC Места 5 USB Порти Електричниот Приклучок
1 x Упатство
1 x Услуга Картичка
. USB Електричниот Приклучок ЕУ Приклучокот, исто така, полнач; донесување сте идеален еден-стоп полни искуство.
Мулти-Заштита На Системот За Безбедност На
- NTONPOWER е мулти заштита на системот за безбедност обезбедува комплетна заштита од електрични краток спој, со текот на топлина, во текот на полнењето, над сегашната, и др.

Детални карактеристики

Стандард:
ЕУ Приклучок
боја:
Бела
Surge Protector:
Yes
Места Број:
4
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Комерцијални,Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
4000W (250V 16A)
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Бренд Име:
NTONPOWER
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
HPC-4A5U-V1-ЕУ
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број на USB Порти:
5
Номинална Напон:
250V
USB Вкупна Моќност:
40W (5V 8A)
Номинална Струја:
16A
WIFI:
No
Еден USB Max Излез:
5V 2.4 НА
Тип:
Електричниот Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
1.5 м
Господар Префрлате:
Yes
Точка име :
USB Електричниот Приклучок Евра Штекер Места
димензија:
232*100*42mm
Материјал:
ABS+КОМПЈУТЕР, противпожарен и висока температура отпорни
Полнење Предност:
5V2.4А-Интелигентни Полнење IC По Порта
USB влез:
100-240V 50/60Hz
Заштита:
Пренапонска Заштита + Заштита Од Преоптоварување
Сертификат:
CE/ RoHS/ DoE VI

Слични производи

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Пор

Погоден за 13pin Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем вози

Се интегрираат еден порт CAT6 RJ45, еден HDMI порт со грб женски женски конектор и висок квалитет, од нерѓосува

Се интегрираат еден HDMI порт и еден порт РКА со грб женски женски конектор.L : 114mm X W : 70mm и 83mm растојание пом

Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml г

1 PC Универзална ЕУ GER АУ Приклучок Адаптер Европската Германија Австралија Кинески Моќ Штекер Бела Пату

pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Факт

Слика 8 IEC 320 C7C8 90 степени Нагоре Надолу Аглеста Десен Агол AC АдаптерМашки да се Женски Продолжување Адап

XINGG E012 Европската 2p Plug 16 A AC Електрична Енергија Водоотпорен Индустрија Франција Приклучок Адаптер Конв

Бесплатен превозот едно парче НАСACмоќкутиите на двата краја ѕидниот штекер аудио одделение бакар напр

Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml г

0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен

Power Cube Грло : Со 5 места и 1.5 м кабел Можете да го инсталирате на контактот под вашето биро, удобен и просто

8pcs / многу! 4mm Nakamichi Банана Приклучок 24 K Злато Чист Бакар Аудио Адаптер Приклучок Џек Завртка Електронски

За 8pin octal цевка EL34, 6550, KT88 KT66 6 SN7 5 U4 G 6 CA7 6 L6 5881 5 AR4...Висок квалитет 8pin шасијата планината цевка штекер.26.5 mm pcb

Please wait...