0
clear
  • 62196 Тип 2 Електричниот Штекер Electromechanics заклучување Електромагнетниот ELB
  • -20%
  • -20%
62196 Тип 2 Електричниот Штекер Electromechanics заклучување Електромагнетниот ELB

62196 Тип 2 Електричниот Штекер Electromechanics заклучување Електромагнетниот ELB

DEN 1502.40
DEN 1277.00

Количината на стоката
Тековен


ве молиме проверете ги фотографиите погоре внимателно и да се избере точниот модел.
ние нема да плати за било која од вашите грешка, бидејќи на изборот на погрешен модел.
Ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да се намали или избегне данок, но во случај на увоз за данок таму, купувачот е одговорен за тоа. Сите цени во продавницата исклучува данок. се надевам дека ќе се разбере ситуацијата.

Детални карактеристики

Стандард:
Други
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Заземјување:
Стандард Заземјување
Синхрони Исправање Технологија:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Бренд Име:
QNBBM
Места Број:
1
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
Номинална моќност:
Никој
Номинална Струја:
16A/32A
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Господар Префрлате:
No
Број На Модел На:
GNEEIC2a/б/e/f-EV16/32lock
Номинална Напон:
250VAC
Место на Потекло:
Кина
Примена:
автомобилската за Dostar 62196 тип 2 електричен штекер за заклучување
со кабел или не :
Yes
Модел:
ELB

Слични производи

Се интегрираат еден порт CAT6 RJ45, еден HDMI порт со грб женски женски конектор и висок квалитет, од нерѓосува

Слика 8 IEC 320 C7C8 90 степени Нагоре Надолу Аглеста Десен Агол AC Адаптер Машки да се Женски Продолжување Адап

Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитето�

50 Pieces Hifi 0144 Злато Позлатен РКА Plug HIFI РКА Аудио Приклучок КонекторАудио приклучокДиригент : МесингWБТ сти

Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел Најдобра услуга4 Еден месец за п�

Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml г

Сребро МИКА Capacitor 22p F 500 V РадијалнаИглички растојание appro 5mmЗа замена, или за нов проект цевка засилувач, �

Ви благодариме на соработката ! Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека �

Тоа е стандарден Клуч џек и може да се вклопи во било кој клуч ѕид плоча Се интегрираат еден порт РКА жен�

Бесплатен превозот едно парче НАСACмоќкутиите на двата краја ѕидниот штекер аудио одделение бакар напр�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА MAHA*MAHA 10 Компјутери Директно Лемење Тип USB A Женски Plug Џек КонекторИме на производ : USB A Typ

4pole 24 Чекор Attenuator Контрола на Јачина на звук Тенџере Дневникот НА 51 K 51 KA Стерео PotentiometerСпецификација : 1 С�

Popup приклучок ви овозможува да поврзете до три мрежа напојува единици и полнење 2 USB уреди, па можете да д�

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Пор�

Power Cube Грло : Со 5 места и 1.5 м кабел Можете да го инсталирате на контактот под вашето биро, удобен и просто�

Тоа е стандарден Клуч џек и може да се вклопи во било кој клуч ѕид плоча Се интегрираат еден порт РКА жен�

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Пор�

L : 120mm X W : 120mm.8 порти stardard корекција дупка.Pls purchse подолу база кутија заедно ако necesary.

1 PC Универзална ЕУ GER АУ Приклучок Адаптер Европската Германија Австралија Кинески Моќ Штекер Бела Пату�

За 8pin octal цевка EL34, 6550, KT88 KT66 6 SN7 5 U4 G 6 CA7 6 L6 5881 5 AR4...Висок квалитет 8pin шасијата планината цевка штекер.26.5 mm pcb

Ви благодариме за вашето внимание на нашата продавница, ако има било каков проблем, ве молиме контактир�

За MOQ која зависи од вашата цел Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот Тоа ќе биде испорачу�

100m A Панел Метар Топло Светлината Цевка Засилувач 300 B 845Бренд Нови 100m A движат серпентина метар35mm x 35mm x36.50m

,мерните инструменти,на машинската индустрија итн~~Warness;1.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција

Please wait...