0
clear
  • DIY Switch Заградата Универзален Мотор Switch Електричен Велосипед за вклучување/Исклучување На Моќ за Контрола на АТВ Мотоцикл Handlebar Switch копчето Светлина
  • -20%
  • -20%
DIY Switch Заградата Универзален Мотор Switch Електричен Велосипед за вклучување/Исклучување На Моќ за Контрола на АТВ Мотоцикл Handlebar Switch копчето Светлина

DIY Switch Заградата Универзален Мотор Switch Електричен Велосипед за вклучување/Исклучување На Моќ за Контрола

DEN 84.48
DEN 69.00

Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ Note :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред завршувањето на плаќање. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Забелешка : Било проблем за цел, ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака за слободни, ние ќе ви одговори што во прво време. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Со Заградата,Лесна Инсталација
Метод на инсталација : Тоа може да биде фиксиран на мотоцикл ОЕМ ретровизори заграда,или може да најдете било место во кое се завртка завртки може да биде фиксна ,отколку да се поврзете на жица врз основа на барање слободно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Настава не е вклучена. Време На Испорака :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
Бренд Име:
mtsooning
Материјал Тип:
Пластични прекинувач поклопец со железо заградата
Име На Модел:
Мотоцикл Прекинувачи
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
АТВ Мотоцикл Префрлате
Објектот Тежина:
0.025kg
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
2.7cm
боја:
Црна + Црвеното Копче
Тип:
Светлата се префрлат , да се Претвори исклучување
Материјал:
Пластични прекинувач поклопец со железо заградата
Заградата Дупка Diametre:
10мм
Должина на кабел:
за 43cm
врска:
2 жици
Fitment:
Сите Мотоцикл , АТВ , Електричен Автомобил ,и др.

Слични производи

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве

Функција : мала тежина и корисни.Спецификации : Особина : мала тежина и корисни Материјал : АБС Боја : Црн

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 д

Yin Xiang YX140cc Мотор Magneto Stator Роторот комплетЗа Кинески YX140 Хоризонтална Мотор Нечистотија Јама Велосипед .

Мотоцикл 7 / 8" 22mm Handlebar Лево Десната Страна Светлата Опасност Ширина Светилка Рог се Претвори Сигнал Свет

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерењ

Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од стра

И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто та

Ви благодарам многу Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ Ние ќе ги пратите пра

Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информ

DC 12 V Мотоцикл Handlebar Убие Светлина вклучување, ИСКЛУЧУВАЊЕ Куршум Конектор Светлата Ризик Предупредувањ

Ви благодарам многу! е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр.У

Црна DC 12 V Водоотпорен CNC Мотоцикл Handlebar Двојно се Префрлите Универзална АТВ Светлата на Вниманието се Пр

(Освен некои земји и APO / FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодарам многу Пол

Палење убие прекинувач за вашиот мотоцикл и atv настана.Состојба : НоваQuantites : 1 BUCЌе одговара За Хонда, Јам

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СОИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако п

Ние само брод да се потврди цел адреси Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ќе има 7 дена да контакти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Лесен за инсталација и долг животен век;Брзо реагира вре

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Повеќе за заштита и безбедност за користење Водоотпорен

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Нови GN250 9 Забите Почнувајќи Мотор со Високи Перформанси Мотоцикли Стартер За GN250 GZ250 LT250 TU250 GZ250 Мотоцикл

Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса (Освен нек

Please wait...