0
clear
  • Оригинални Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка Е cig резервен дел за Melo 3 резервоарот Atomizer Испарувач
  • -20%
  • -20%
Оригинални Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка Е cig резервен дел за Melo 3 резервоарот Atomizer Испарувач

Оригинални Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка Е cig резервен дел за Melo 3 резервоарот Atomizer Испарувач

DEN 239.52
DEN 204.00

Количината на стоката
Тековен


100% Оригинални Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка Е cig резервен дел за Melo 3 резервоарот Atomizer Испарувач Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка е резервен дел за Melo 3 резервоарот. Добиете за вашите Eleaf melo 3. Пакет Содржина : 1 x Eleaf Melo 3 Замена на Стаклена Цевка Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети : Тоа е за Eleaf Melo 3 Резервоарот

Детални карактеристики

боја:
1 Дел, 2 Парчиња 5 Парчиња, 10 Парчиња
Компатибилен Модел:
Eleaf Melo 3 Atomizer
Бренд Име:
Eleaf
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Melo 3 Замена На Стаклена Цевка
Тип На Објект:
стаклена цевка
Тип:
Eleaf Melo 3 Atomizer Цевка
боја:
Чиста
Нето тежина:
8 g

Слични производи

Тоа е Голем струење влезот може да се постигне директно од двете страни.6 ohm MTL глава 1 x BF SS3160.Прилагодувањ

Нови пристигнување Дизајн Епоксидна Смола RDA Носител на електронска цигара accessary одговара 22mm RDA БАНКАТА

Geek Vape Ammit РТС Двојна Серпентина ВерзијаНа Geekvape Ammit е нов, иновативен РТС која е специјално направена за е

Kangertech ПЕТ 6 "ФОЛКСВАГЕН" Дополнителен Комплет Без БатеријаKangertech ПЕТ 6 "ФОЛКСВАГЕН" Дополнителен Комплет

10 компјутери / многу Нови Protank 3 Двојна Серпентина за Aerotank мини Atomizer Замена Серпентина Главата Греење Core

Suorin i Share Кертриџ ml 0.9 3pcsПроизвод ВоведНа Suorin i Share Кертриџ е дизајниран за i Share и i Share еден Тоа има ml 0.9 капа

Vape Only v Pen Atomizer 1ml 2 парчињаПроизвод ВоведVape Only v Pen Atomizer е уникатен и елегантен vaping уред кој е целосно компа

vapethink vape алатка за полнење торба Пареа Торба За Електронска Цигара РТС БАНКАТА RDA Mod Кит Батерија 18650 Алат

2 парчиња Vape Only Malle S Батерија 180m AhПроизвод Вовед ductionНа Vape Only Malle S Батеријата е дизајниран за Malle S Atomizer...

Vape Only v Pen Батеријата 390m Ah 2 парчињаПроизвод ВоведНа Vape Only v Pen Батеријата е дизајниран за v Pen комплет...

Ако нема порака, ние ќе го вршиме според нашите искуства Брза испорака : Испорака во рамките 24working часа, и

Оригиналниот 5pcs Kanger CLTANK CLOCC Замена Серпентина ЗА EVOD PRO / CUPTI 5pcs Kanger Tech CLOCC Замена Калем, се калеми за Kanger CLTANK

100 / 200 компјутери електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина premade серпентина А1 Пред Извиткани отпо

1 Изработени од 100% Јапонски orgainic памук 2 0.4 ohm отпор на располагање 3 100% Титаниум серпентина 4 Компатибилен

Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет 1600m Ah Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет карактеристики со нови

WISMEC Luxotic BF Кутија MOD(без батерија)Производ ВоведWISMEC Luxotic BF Кутија е компактен дното хранење squonk МО Тоа што

IJOY Avenger Subohm Резервоарот 3.2 mlПроизвод ВоведДизајниран за cloud chasers, IJOY Avenger е моќен subohm резервоарот со прекр

Нови Пристигнување Herbstick Еко Испарувач 2200mah Контрола на Температурата Струење Дупка Мини Vape Пенкало Бил

10pcs Kangertech Dripbox Резервни Тенковски Kangertech Dripbox Резервни Резервоар, а squeezable шише, е резервен дел за dripbox...

Описи : 1.Капацитет на резервоар : 5 ml 2 Материјал : не ' рѓосувачки челик & кварц стакло & бакар & силикони 3.Д

Please wait...