0
clear
  • E Cig Atomizer се Стремат Cleito EXO Резервоарот TPD/Стандардна Верзија 3.5 ml Електронска Цигара Vape Резервоарот E цигара Atomizer
  • -20%
  • -20%
E Cig Atomizer се Стремат Cleito EXO Резервоарот TPD/Стандардна Верзија 3.5 ml Електронска Цигара Vape Резервоарот E цигара Atomizer

E Cig Atomizer се Стремат Cleito EXO Резервоарот TPD/Стандардна Верзија 3.5 ml Електронска Цигара Vape Резервоарот

DEN 1394.88
DEN 1186.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Отпорот:
Стандардна Верзија, TPD Верзија
Калеми Тип:
Заменливи
Број На Модел На:
Се стремат Cleito EXO Резервоарот
Компатибилен Модел:
Електронска Цигара Кутија Современи Vape
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Се стремат
Капацитет на резервоар:
Серпентина Отпор:
0.16 ohm/0.4 ohm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилен модел:
510 нишка
Калеми Тип:
Заменливи
Модел:
Електронска Цигара Atomizer, e cig резервоарот,
Големина на:
57mm*23.5 mm

Слични производи

Нови пристигнување Дизајн Епоксидна Смола RDA Носител на електронска цигара accessary одговара 22mm RDA БАНКАТА

Geek Vape Зевс РТС 4mlЗевс РТС со Geek Vape е 25мм atomizer со 4ml капацитет на резервоар Таа донесува подобрување на врв

Eleaf i Stick Основните Батерии 2300m AhEleaf i Stick Основните Батерии 2300m Ah, доаѓа со уникатен дизајн По atomizer спроведе

vapethink vape алатка за полнење торба Пареа Торба За Електронска Цигара РТС БАНКАТА RDA Mod Кит Батерија 18650 Алат

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Vapefly Галаксии MTL RDAПроизвод ВоведНа Vapefly Галаксии MTL RDA е во право таму за вас! Тоа е првиот RDA со прецизна с

Описи : 1.Капацитет на резервоар : 5 ml 2 Материјал : не ' рѓосувачки челик & кварц стакло & бакар & силикони 3.Д

WISMEC Luxotic BF Кутија MOD(без батерија)Производ ВоведWISMEC Luxotic BF Кутија е компактен дното хранење squonk МО Тоа што

5pcs Kanger Tech SOCC Еден Калем Единица за Kanger Tech Cartomizers 5pcs Kanger Tech SOCC Еден Калем Единица за Kanger Tech Cartomizers, вклучува

2 парчиња Vape Only Malle S Батерија 180m AhПроизвод Вовед ductionНа Vape Only Malle S Батеријата е дизајниран за Malle S Atomizer...

Suorin Воздух Дополнителен Комплет 400m AhПроизвод ВоведSuorin Воздухот е нов севоеден уред со модерен стил...

Топла производиНови пристигнување Електронска цигара егоT ce4 / ce5 atomizer за e течни блистер vape комплет со 6501

1 Изработени од 100% Јапонски orgainic памук 2 0.4 ohm отпор на располагање 3 100% Титаниум серпентина 4 Компатибилен

Тоа е Голем струење влезот може да се постигне директно од двете страни.6 ohm MTL глава 1 x BF SS3160.Прилагодувањ

5pcs Clearence егоd Dse Електронски Tigara резервоарот сува трева восок испарувач pen e цигара батеријата e cigSepcificationsA

5pcs Eleaf ЕЗКерамички Главата за i Just 2 / i Just 2 Мини / Melo 3 / Melo 2 / Melo 5pcs Eleaf ЕЗКерамички Глава има керамички wicking с

10pcs / многу Калеми за ецигари NautilX UТехнолошки 1.5ohm1.8ohm Замена Калеми се Вклопуваат се Стремат NautilX Atomizer Рез

Инјектираат течноста во eсок дупка.5 ohm DL (15 30 W) 1 x LVC Клептон 1 Како да се промени atomizer глава : Unscrew на atomizer к

Оригиналниот 5pcs Kanger CLTANK CLOCC Замена Серпентина ЗА EVOD PRO / CUPTI 5pcs Kanger Tech CLOCC Замена Калем, се калеми за Kanger CLTANK

XFKM 5m / roll NI80 26 G Тигар Клептон Греење Жица за RDA БАНКАТА Rebuildable Atomizer Испарувач Серпентина Vape Греење Жици Се

Забелешка : за Да се Шведска е Купувачот Post Nord има известени сите поштенски организации кои шведската Ца

ако сте задоволни со цел,тоа ќе биде многу охрабрени и да сфати дека може да ни остави позитивен фидбек,Ф

Vape Only v Pen Atomizer 1ml 2 парчињаПроизвод ВоведVape Only v Pen Atomizer е уникатен и елегантен vaping уред кој е целосно компа

Please wait...