0
clear
  • Eleaf iStick Основните Батерии 2300mAh / Max 30W / Компатибилен со его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар.
  • -20%
  • -20%
Eleaf iStick Основните Батерии 2300mAh / Max 30W / Компатибилен со его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар.

Eleaf iStick Основните Батерии 2300mAh / Max 30W / Компатибилен со его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар.

DEN 849.12
DEN 764.00

Количината на стоката
Тековен


Eleaf i Stick Основните Батерии 2300m Ah
Eleaf i Stick Основните Батерии 2300m Ah, доаѓа со уникатен дизајн. По atomizer спроведен, тоа изгледа како all-in-one уред. Тоа е компатибилен со сите его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар.
Карактеристики :
1. Прекрасен изглед со 6 бои
2. Уникатен дизајн на магнетна контакт помеѓу atomizer и батеријата
3. Компатибилен со его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар
4. Погодно да се види на течни ниво
5. Големи батерија капацитет на 2300m Ah и директна излезниот напон
Спецификација :
Капацитет : 2300m Ah
Големина : 80 x 38 x 23mm
Излез wattage : 5 - 30 W
Пакет Содржина :
1x i Stick основните батеријата
1x Упатство
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети
Компатибилен со сите его и 510 навој atomizoare од 14mm дијаметар.
Ќе треба да се купи i Stick Основните его конектор или i Stick Основните 510 конектор за работа со atomizers.
Таму е ознаката CE на батеријата крајот.

Детални карактеристики

Тип:
Други
Бренд Име:
Eleaf
Номиналниот Капацитет:
2300mAh
Компатибилен Модел:
его и 510 навој
Број На Модел На:
iStick Основните Батеријата
Големина:
80x38x 23mm
Тип:
Eleaf iStick Основните Батеријата
Капацитет:
2300mAh
Големина:
80x38x 23mm
Излез wattage:
5 - 30W

Слични производи

Инјектираат течноста во eсок дупка.5 ohm DL (15 30 W) 1 x LVC Клептон 1 Како да се промени atomizer глава : Unscrew на atomizer к

EXY Електронска цигара 4 ВО 1 Жица Prebuilt Калеми Кутија колекции Тврдина Серпентина Виолина Серпентина Стон

vapethink vape алатка за полнење торба Пареа Торба За Електронска Цигара РТС БАНКАТА RDA Mod Кит Батерија 18650 Алат

Vape Only v Pen Батеријата 390m Ah 2 парчињаПроизвод ВоведНа Vape Only v Pen Батеријата е дизајниран за v Pen комплет Со св

Ако нема порака, ние ќе го вршиме според нашите искуства.Се врати и враќање1.Меѓутоа, купувачот треба да

Geek Vape Зевс РТС 4mlЗевс РТС со Geek Vape е 25мм atomizer со 4ml капацитет на резервоар Таа донесува подобрување на врв

Стилски и ефективни, овие капе совети ќе додадете една цела нова динамика на вашиот vaping искуство...

1 Изработени од 100% Јапонски orgainic памук 2 0.4 ohm отпор на располагање 3 100% Титаниум серпентина 4...

XFKM 5m / roll NI80 26 G Тигар Клептон Греење Жица за RDA БАНКАТА Rebuildable Atomizer Испарувач Серпентина Vape Греење Жици Се

Kangertech ПЕТ 6 "ФОЛКСВАГЕН" Дополнителен Комплет Без БатеријаKangertech ПЕТ 6 "ФОЛКСВАГЕН" Дополнителен Комплет

5pcs Clearence егоd Dse Електронски Tigara резервоарот сува трева восок испарувач pen e цигара батеријата e cigSepcificationsA

Нови пристигнување Дизајн Епоксидна Смола RDA Носител на електронска цигара accessary одговара 22mm RDA БАНКАТА

Може да се купи 18650 батерии одделно Вообичаено пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена бе

10pcs Kangertech Dripbox Резервни Тенковски Kangertech Dripbox Резервни Резервоар, а squeezable шише, е резервен дел за dripbox...

Топла производиНови пристигнување Електронска цигара егоT ce4 / ce5 atomizer за e течни блистер vape комплет со 6501

10 компјутери / многу Нови Protank 3 Двојна Серпентина за Aerotank мини Atomizer Замена Серпентина Главата Греење Core

Vape Only v Pen Atomizer 1ml 2 парчињаПроизвод ВоведVape Only v Pen Atomizer е уникатен и елегантен vaping уред кој е целосно компа

5pcs / многу авторски Joyetech Ц1 / егоC / e Cab / e Roll / e RollC atomizer главата Конус облик / Тип На најновите 5pc Joyetech логото

Please wait...