0
clear
  • Openable Нерѓосувачки Челик Cremation Милениче Пепел Капсула Pendant Ѓердан Пилула Будизмот Shurangama Мантрата Urn Монистра Јаже, Верига Накит
  • -20%
  • -20%
Openable Нерѓосувачки Челик Cremation Милениче Пепел Капсула Pendant Ѓердан Пилула Будизмот Shurangama Мантрата Urn Монистра Јаже, Верига Накит

Openable Нерѓосувачки Челик Cremation Милениче Пепел Капсула Pendant Ѓердан Пилула Будизмот Shurangama Мантрата

DEN 287.52
DEN 273.00

Количината на стоката
Тековен


2. Стил : ПАНК Мода
3. ГОЛЕМИНА : Види на сликата
4. Квалитетни : excellen
5. Количина : 1 BUC Ѓердан
Pendnat size2.2 x0.8 см Пакет Содржина : 1 buc ѓердан како на слика
Гаранција :
100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот .Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот
Детали
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме ти плаќање
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работа дена
Кина пост воздух : 10-30 работа дена
Dhl : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до to4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Service : Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл .Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина .ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот.ви благодариме

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
пилула
Функција:
urn
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста�

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос�

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич�

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Please wait...