0
clear
  • 2 парчиња Антички грчки Бронза Патина Цвет Круг Голем Шарм Накит Pendant Наоѓање A2331
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Антички грчки Бронза Патина Цвет Круг Голем Шарм Накит Pendant Наоѓање A2331

2 парчиња Антички грчки Бронза Патина Цвет Круг Голем Шарм Накит Pendant Наоѓање A2331

DEN 81.12
DEN 73.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
A2331
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Големина:
40mm
Количина:
2 парчиња/многу

Слични производи

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

Please wait...