0
clear
  • Нова Мода Стаклена Купола Ѓердан Гроздобер Ајфеловата Кула Ѓердан Ајфеловата Кула Pendant Париз Накит HZ1
  • -20%
  • -20%
Нова Мода Стаклена Купола Ѓердан Гроздобер Ајфеловата Кула Ѓердан Ајфеловата Кула Pendant Париз Накит HZ1

Нова Мода Стаклена Купола Ѓердан Гроздобер Ајфеловата Кула Ѓердан Ајфеловата Кула Pendant Париз Накит HZ1

DEN 75.84
DEN 45.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25мм Синџир Должина : 45см
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Ве молиме не'т се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло 3. Боја : Сребро, Бронза , Бакар , Црна 4. Синџир Должина : 45+5 cm / 17.71+1.96 инчен 5. Приврзоци големина : 2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 инчен 6. Стр endant стакло Дијаметар : 2.5 cm / 0.98 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
'

Детални карактеристики

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
18
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Должина:
50cm-55cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакет:
Газа перниче..
Име:
фото стакло cabochon
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан
Тип На Единица:
парче

Слични производи

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Please wait...