0
clear
  • Kalen Нови Евтини Буква Р Pendant Ѓердани За Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Мода Азбука Почетната Буква Накит Подароци 2017
  • -20%
  • -20%
Kalen Нови Евтини Буква Р Pendant Ѓердани За Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Мода Азбука Почетната Буква Накит Подароци 2017

Kalen Нови Евтини Буква Р Pendant Ѓердани За Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Мода Азбука Почетната Буква Накит

DEN 360.00
DEN 281.00

Количината на стоката
Тековен


Синџир : 500*1.5 mm
Pendant : 40*22mm
1. Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Kalen
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
40*22mm
Број На Модел На:
KN25687-К
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Функција:
модни додатоци

Слични производи

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

50 Pcs Сребрен Тон Шупливи Селтик Јазол Приврзоци За Шарм Нараквици Накит Diy Наоди 15x17mm(5 / 8"х5 / 8")Состојба 100%

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете..

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Please wait...