0
clear
  • 2 парчиња трговија на Големо Antiqued Гроздобер Стил Бронза Цинк Легура Шупливи Надвор Круг Лустерот Накит Приврзоци Шарм Наоѓање A2339
  • -20%
  • -20%
2 парчиња трговија на Големо Antiqued Гроздобер Стил Бронза Цинк Легура Шупливи Надвор Круг Лустерот Накит Приврзоци Шарм Наоѓање A2339

2 парчиња трговија на Големо Antiqued Гроздобер Стил Бронза Цинк Легура Шупливи Надвор Круг Лустерот Накит

DEN 85.92
DEN 77.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A2339
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Бренд Име:
NXQXN
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот месинг
Големина:
55x47 mm
Количина:
2 парчиња/многу

Слични производи

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

Please wait...