0
clear
  • Англиската Азбука Веб Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Парфем Ароматерапијата Locket Pendant Со Слободни Подлога
  • -20%
  • -20%
Англиската Азбука Веб Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Парфем Ароматерапијата Locket Pendant Со Слободни Подлога

Англиската Азбука Веб Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Нерѓосувачки Челик Парфем Ароматерапијата Locket

DEN 998.40
DEN 998.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачки Челик Парфем Ароматерапијата Locket Pendant Со Подлога
(Забелешка : Подлога боја испратите случајно,pls ни остави порака ако секое барање)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Кристал Приказна
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
001
Стил:
Гроздобер
ОДГОВАРА ЗА:
Етерично Масло Ѓердан Pendant
се отвори патот:
Магнетно
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Големина:
30MM
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик

Слични производи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

50 Pcs Сребрен Тон Шупливи Селтик Јазол Приврзоци За Шарм Нараквици Накит Diy Наоди 15x17mm(5 / 8"х5 / 8")Состојба 100%

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

Please wait...