0
clear
  • Timlee N056 Бесплатен превозот Цртан филм Симпатична Розова Фламинго Птица Дизајн Ѓердани Мода Накит трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
Timlee N056 Бесплатен превозот Цртан филм Симпатична Розова Фламинго Птица Дизајн Ѓердани Мода Накит трговија на Големо

Timlee N056 Бесплатен превозот Цртан филм Симпатична Розова Фламинго Птица Дизајн Ѓердани Мода Накит трговија

DEN 84.00
DEN 75.00

Количината на стоката
Тековен


ѓердан
ГОЛЕМИНА на :
ТЕЖИНА :
METERIAL : алуминиумски
ПАКУВАЊЕ : opp б ag
БОЈА :
Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.
Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми : )
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27.
Ние ќе испрати празник налози по Feb27th accroding на редот датум.
Среќна нова година!
Добредојдовте Капка Превозот ! обработка на нарачка во рок од 1-2 дена.
Цел ,бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Yanwen Економски Воздух Mail/4 PX Сингапур Пост НП Pro/Posti Финска ,без следење на информации се ажурира по пакет напушти Кина.
Цел > $5 ,бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /Aliexpress Стандард на Превозот .
Цел > $120 ,бесплатен превозот преку DHL/EMS/UPS/Aramex итн ,(освен оддалечена област и земја)

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
N
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TimLee
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
потекло место:
Qingdao
Функција:
моден накит
Место на Потекло:
Qingdao
Стил:
Тренди
Пакување:
OPP вреќа
Moder број:
N181
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
cm

Слични производи

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Please wait...