0
clear
  • Убава Мода Едноставна Бохемски Етничка Стил Ѓердан Рачно Изработени Чипка Везови Ѓердан За Жените Шарм Ѓердан Ѓердан Накит
  • -20%
  • -20%
Убава Мода Едноставна Бохемски Етничка Стил Ѓердан Рачно Изработени Чипка Везови Ѓердан За Жените Шарм Ѓердан Ѓердан Накит

Убава Мода Едноставна Бохемски Етничка Стил Ѓердан Рачно Изработени Чипка Везови Ѓердан За Жените Шарм Ѓердан

DEN 50.40
DEN 43.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
28cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Чипка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
5314

Слични производи

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

10 парче / многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кож

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модн

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Doreen Beads Ѓердан ПродавницаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )За насНашата компанија основана во 200

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Точка Законик Q14 A001 Количество=1pcsМатеријали ЛегураWeig хт( приближно )Главно Боја Гроздобер позлатен среб

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

Please wait...