0
clear
  • Античките Тајландски S925 чисто сребро intime сребро pendant капка во облик на стерео lotus Dragonfly џемпер синџир pendant
  • -20%
  • -20%
Античките Тајландски S925 чисто сребро intime сребро pendant капка во облик на стерео lotus Dragonfly џемпер синџир pendant

Античките Тајландски S925 чисто сребро intime сребро pendant капка во облик на стерео lotus Dragonfly џемпер

DEN 4261.92
DEN 3409.00

Количината на стоката
Тековен

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.
и лажни на компензира десет
Купи информации производи со сребрен синџир со кутија? 488 сите производи се нашите голи стоки цена 5 pendant стил не сребро синџир pendant стил не сребро синџир
сертификат S925 S990 S999 сертификат клиенти консултирајте се со сервисот за логистика Курир нормално ние 92.5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата нарачка по плаќање ние обично во
часа пред породувањето
1 нормален ред на истиот ден
точка на денот на уплатата проблем ако имате било какви посебни причини час не успеа да го испорака ние ќе ве контактираме во време ние ќе ве контактираме во време ве молиме најдете ако сакате да обработка и издавање на сертификат за производ ние ќе ве контактираме во време
2 Receipt и да приметуваат што се предмет
треба да се провери дали бебето е завршено кога добивате доколку се најде во процесот на транспорт на штета треба да одбие да ја прифати бебето и да се јавите на нашата служба за корисници со цел навремено да разговараат за надомест прашања
3 намалување на двете страни на косата
ако бидејќи на купувачот на свој причина штета што нема да се вратат 24 тргување успех евалуација по успехот на секоја трансакција ги цениме вашите коментари 1600 Pursuing совршенство од вредност на стоки и на услуги ако имате било какви не се задоволни по приемот на стоката 24 мислат ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници ќе ви даде правилно решение производи трговија на големо преференцијални политики ние ќе ве контактираме во време јуани да се даде на пакет mail
4 еден единствен движење заедно изобилство пакет mail попуст на големо полна ?
јуани производи се квалитетни стоки? како да се издаде сертификат за автентичноста на нашата company Product квалитет assurance All производи може да издаде сертификат за автентичност за генерирање на оценување сертификат ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите се земе
5 нормален работен ден
ве молиме да бидете трпеливи откако ќе се издаде сертификат веднаш по испорака за вас, како што се неговата книга се врати нема да биде во можност да се вратат сертификат такси профил опис
6?
⑴2000
⑵5000
7 ние ќе ве контактираме во време
ние ќе ве контактираме во време
ние ќе ве контактираме во време 1-2 ние ќе ве контактираме во време ние ќе ве контактираме во време ние ќе ве контактираме во време
.

Детални карактеристики

Метална боја:
Видете табела
Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Капка Вода
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Жените
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Хаи фенг
Благородни метали квалитетот:
34 g
Чистота:
Сребро.

Слични производи

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос�

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг�

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни�

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

Вашето задоволство,нашите извршување!!.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве м�

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете..

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот�

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин За беспла

Please wait...