0
clear
  • 120pcs/многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шарм
  • -20%
  • -20%
120pcs/многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шарм

120pcs/многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY

DEN 652.80
DEN 594.00

Количината на стоката
Тековен

120pcs/многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шарм
1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 120 парчиња(по дизајни по 10 компјутери) 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Детални карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Број На Модел На:
FC175
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm

Слични производи

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата Имаат

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин...

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Please wait...