0
clear
  • 8pcs Топла продажба Антички Сребрен Метални Легури 3D Мини Кула Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Додатоци A2349
  • -20%
  • -20%
8pcs Топла продажба Антички Сребрен Метални Легури 3D Мини Кула Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Додатоци A2349

8pcs Топла продажба Антички Сребрен Метални Легури 3D Мини Кула Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Додатоци A2349

DEN 80.16
DEN 72.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A2349
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NXQXN
Обликотшема:
Кула
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
27x14 mm
Количина:
5pcs/многу

Слични производи

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Please wait...