0
clear
  • 300pcs/многу слободни dhl година Меѓусебно DIY Накит мода 18mm jiaodisi Snap Накит Метал Копчето Приврзоци Ѓердан
  • -20%
  • -20%
300pcs/многу слободни dhl година Меѓусебно DIY Накит мода 18mm jiaodisi Snap Накит Метал Копчето Приврзоци Ѓердан

300pcs/многу слободни dhl година Меѓусебно DIY Накит мода 18mm jiaodisi Snap Накит Метал Копчето Приврзоци

DEN 5759.52
DEN 4608.00

Количината на стоката
Тековен


известување ,има само pendant ,не синџир
1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Jiao Disi
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5*3.5 см
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Pendant
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker
Пол:
Унисекс
Тежина:
20g
боја:
како Слика
Пакет:
1pcs/opp вреќа
клиентите дневник:
на располагање
Копчето Големина На:
18mm
Име:
Snap копчето приврзоци
Политика На Враќање:
Парична казна или Мода:
моден

Слични производи

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

Вашето задоволство,нашите извршување!!.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве м

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 31*18*6mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата Имаат

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Please wait...