0
clear
  • Шарм 2 ред на 7-8мм црно бела природните слатководни образован бисер круг бисери ѓердан бесплатен превозот партија накит 17-18inch BV348
  • -20%
  • -20%
Шарм 2 ред на 7-8мм црно бела природните слатководни образован бисер круг бисери ѓердан бесплатен превозот партија накит 17-18inch BV348

Шарм 2 ред на 7-8мм црно бела природните слатководни образован бисер круг бисери ѓердан бесплатен превозот

DEN 1103.52
DEN 772.00

Количината на стоката
Тековен

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Шарм 2 ред на 7-8мм црно бела природните слатководни образован бисер круг бисери ѓердан бесплатен превозот партија накит 17-18inch BV348 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BV348
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
боја:
бела и црна
Должина:
за 17-18inches
Големина:
7-8mm

Слични производи

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата Имаат

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Вашето задоволство,нашите извршување!!.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве м

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин За беспла

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 31*18*6mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете..

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Please wait...