0
clear
  • Бронза Окултни Sigil на Луцифер Сатански Pendant Изјава Ѓердан Евтин Накит Јака Colgante Мал Подарок HZ1
  • -20%
  • -20%
Бронза Окултни Sigil на Луцифер Сатански Pendant Изјава Ѓердан Евтин Накит Јака Colgante Мал Подарок HZ1

Бронза Окултни Sigil на Луцифер Сатански Pendant Изјава Ѓердан Евтин Накит Јака Colgante Мал Подарок HZ1

DEN 75.84
DEN 49.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Големина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 10 g Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Ве молиме не'т се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло 3. Боја : Сребро, Бронза , Бакар , Црна 4. Синџир Должина : 45+5 cm / 17.71+1.96 инчен 5. Приврзоци големина : 2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 инчен 6. Стр endant стакло Дијаметар : 2.5 cm / 0.98 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
'

Детални карактеристики

Метална боја:
1Silver, 2Antiqure бронза, 3Black, 4Antique Купер
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
18
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Должина:
50cm-55cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакет:
Газа перниче..
Име:
фото стакло cabochon
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан
Тип На Единица:
парче

Слични производи

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна инф

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Вашето задоволство,нашите извршување!!.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве м

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Please wait...