0
clear
  • Божиќ Ангел Девојки Арома Locket Ѓердан Pendant 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Парфем Locket Pendant Со Слободни Подлога
  • -20%
  • -20%
Божиќ Ангел Девојки Арома Locket Ѓердан Pendant 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Парфем Locket Pendant Со Слободни Подлога

Божиќ Ангел Девојки Арома Locket Ѓердан Pendant 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Парфем Locket Pendant

DEN 998.40
DEN 998.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачки Челик Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Со Слободни Подлога (Забелешка : Подлога боја испратите случајно,pls ни остави порака ако секое барање)

Детални карактеристики

Метална боја:
pendant ѓердан
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Кристал Приказна
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
001
Стил:
Гроздобер
ОДГОВАРА ЗА:
Етерично Масло Ѓердан Pendant
се отвори патот:
Магнетно
Парична казна или Моден:
Моден
Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Големина:
30MM
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик

Слични производи

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Ви благодариме!.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин...

Вашето задоволство,нашите извршување!!.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве м

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена .објектот пакување на opp в

Please wait...