0
clear
  • Ангел Bola ' Рѓосувачки Челик Парфем Крстот Pendant & Ѓердан Накит За Жените Ароматерапијата Масло Кафез Pendant Locket
  • -20%
  • -20%
Ангел Bola ' Рѓосувачки Челик Парфем Крстот Pendant & Ѓердан Накит За Жените Ароматерапијата Масло Кафез Pendant Locket

Ангел Bola ' Рѓосувачки Челик Парфем Крстот Pendant & Ѓердан Накит За Жените Ароматерапијата Масло Кафез Pendant

DEN 672.00
DEN 464.00

Количината на стоката
Тековен


6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 1.2 /парче US $ 0.9 /парче US $ 0.9 /парче US $ 2.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 4.68 /парче US $ 0.99 /парче US $ 5.15 /set US $ 6.36 /парче
Ангел Bola ' Рѓосувачки Челик Парфем Крстот Pendant & Ѓердан Накит За Жените Ароматерапијата Масло Кафез Pendant Lockrt
Забелешка : Овој производ не содржи топки, Само го продаде кафез и синџир на
Answer : ___________________________ Note : DIY топката и крилја може да се продаваат поединечно во нашата продавница
Ние сме фабрика

Детални карактеристики

Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
L144
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
20.5 mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
КС злато, розово злато, антички сребрен, имитација platinunm,
Големина:
20.5MM
Должина:
80CM

Слични производи

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 31*18*6mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

1 ние се слика од себе .100% вистинско шоу2 испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потв

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена .објектот пакување на opp в

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна инф

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshippingОна што ќе се види ,Она што ќе добиете..

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин За беспла

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Please wait...