0
clear
  • 3pcs Трендовски Светло Жолто Злато-Комбинација на бои Ѓердан Ѓердан Поставите Мода Обичните Вратот и Јаката за Жените Изјава Ѓердан
  • -20%
  • -20%
3pcs Трендовски Светло Жолто Злато-Комбинација на бои Ѓердан Ѓердан Поставите Мода Обичните Вратот и Јаката за Жените Изјава Ѓердан

3pcs Трендовски Светло Жолто Злато-Комбинација на бои Ѓердан Ѓердан Поставите Мода Обичните Вратот и Јаката

DEN 95.52
DEN 78.00

Количината на стоката
Тековен


Опис
Пакување : ПП Торба
3pcs Трендовски Светло Жолто Злато-Комбинација на бои Ѓердан Ѓердан Сет
Материјал : Кристал&Легура
Вкупната Тежина : 11.5 g
Должина : 28cm+10cm*3

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
IngeSight.Z
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
X00055
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Убавина
Тежина:
11.5g
Должина:
28cm+10cm
Количина:
3pcs

Слични производи

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 31*18*6mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена .објектот пакување на opp в

1 ние се слика од себе .100% вистинско шоу2 испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потв

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Please wait...