0
clear
  • ORSA НАКИТ Фунта Сребро 925 Вода-Капка Pendant Ѓердан со Подвижен Сјајна Кубни Циркони Вистински Сребрен Накит SN41
  • -20%
  • -20%
ORSA НАКИТ Фунта Сребро 925 Вода-Капка Pendant Ѓердан со Подвижен Сјајна Кубни Циркони Вистински Сребрен Накит SN41

ORSA НАКИТ Фунта Сребро 925 Вода-Капка Pendant Ѓердан со Подвижен Сјајна Кубни Циркони Вистински Сребрен

DEN 667.68
DEN 401.00

Количината на стоката
Тековен

5% е друг метал (обично од бакар), кој помага да се зајакне и да се стабилизира на метал.com Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Она што е 925 сребрен за накит? Едноставно кажано, таа е најчиста форма на среброто за изработка на накит кој ја одржува својата убавина, со текот на времето. Често, ако сребрен објектот не е означено на накит може да биде само electroplated со Сребро—што ја прави неговата вредност се многу пониски од сребро 925.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.5% чисто сребро. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Чистота тест колекции за среброто, исто така, може да се купи и тестирани дома. Тоа се нарекува сребро 925, бидејќи тоа е 92.net/en/ EMS 5-15 дена www. ORSA 925 фунта сребрен накит употреба вистински 92.com Fed Ex 3-8 дена www. Metallurgists или угледни накит дилери може да биде во можност да го потврди чистота на сребро со мерење или со примена на хемиски тестови за метал.cn DHL 3-8 дена www. 925 сребрен ќе не крварат или фрли врз вашата кожа кога ќе го носат. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-45 дена www. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате. Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.
ORSA НАКИТ 100% Фунта Сребро 925 Вода-Капка Pendant Ѓердан со Подвижен Сјајна Кубни Циркони Вистински Сребрен Накит SN41
Материјал : 925 Sterling Silver
Crytal : ААА Австриската кубни циркони
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава ( ако го исечете или нула нашиот накит,може да се види внатрешноста метал е сребрена боја,тоа е причината зошто ние го guarante таа боја ќе не промени)
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Предложи
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата
Погодни за : Млади и Зрелост Женски
она што е 925 сребрен највисок квалитет На среброто за накит се нарекува Фунта Сребро или Сребро 925.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
ORSA НАКИТ
Pendant Големина:
Фото покажува
Број На Модел На:
SN41
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Моден Накит
Материјал:
925 Sterling silver
Кристално:
ААА Австриската Кубни Циркони
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
превозот:
Превозот во Светот
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Пакет:
Подарок Завиткан Сомот Торбичка
дизајн:
100% Нов Дизајн
моден или парична казна:
Парична казна
Должина:
44cm

Слични производи

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Doreen Beads Ѓердан ПродавницаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )За насНашата компанија основана во 200

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Точка Законик Q14 A001 Количество=1pcsМатеријали ЛегураWeig хт( приближно )Главно Боја Гроздобер позлатен среб

10 парче / многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кож

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Please wait...