0
clear
  • Bespmosp 24PCS/Многу Големо ТрендовскиЉубовта Помеѓу Баба и Внука Е ЗасекогашPendant Ѓердан Шарм Накит Топла
  • -20%
  • -20%
Bespmosp 24PCS/Многу Големо ТрендовскиЉубовта Помеѓу Баба и Внука Е ЗасекогашPendant Ѓердан Шарм Накит Топла

Bespmosp 24PCS/Многу Големо ТрендовскиЉубовта Помеѓу Баба и Внука Е ЗасекогашPendant Ѓердан Шарм Накит Топла

DEN 1012.80
DEN 840.00

Количината на стоката
Тековен

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 24 PC Ѓердан

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Approx2-3CM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
24-N2125
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Слични производи

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 27*15*4mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Метали : 24 K Жолто златоТежина : 3.00 gГолемина : 33*13mmИспоракаПревозот со ЕМС, на Светот, 47 Работни дена време

Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на

Добредојдовте на нашата продавница! 3 Style Висок Квалитет на Крстот Ароматерапијата Лок Ѓердан Pendant 316 L не

Информации за производот18 K Жолто Злато2 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

50 / парчеПопуларната Евтини цена Буба стил на дизајн 18k злато позлатен ѓердани & приврзоци мода накит LN131

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Информации за производот18 K Жолто Злато1.50 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

Ова се нашите цели .Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде пози

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantТежина : 3.05 gГолемина : 26*22*5mmИспоракаПрево

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин...

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златен Ѓердан PendantГолемина : 31*18*6mmИспоракаПревозот со ЕМС, н

ПлаќањеAlibaba Безбедност на плаќање;превозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина ко

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен ПриврзоциОпис : МатеријалПриродни Fluorite PendantБојакако с

Please wait...