0
clear
  • крило гадост tak 2017 Колиер Collares Ѓердани 3pcs Постави Нови Arrivalunique Моден Бренд Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Жени
  • -20%
  • -20%
крило гадост tak 2017 Колиер Collares Ѓердани 3pcs Постави Нови Arrivalunique Моден Бренд Линк Синџир Ѓердан Ѓердан Жени

крило гадост tak 2017 Колиер Collares Ѓердани 3pcs Постави Нови Arrivalunique Моден Бренд Линк Синџир Ѓердан

DEN 109.92
DEN 105.00

Количината на стоката
Тековен


2-Со одличен занает. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби.
фабрика
.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.
4-Со одличен занает. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние негува секој клиент. Секој објект со opp пакување.за олово и никел слободни
2.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
HD00080016
Бренд Име:
крило гадост tak
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
13cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Компатибилност:
No
Функција:
украсување
Стоковните:
ѓердан
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Пакет:
секој објект со opp вреќа
shippment:
Бесплатен превозот
Тежина:
30g
Должина:
30cm+8cm

Слични производи

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

10 парче / многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кож

Камен Големина : 22mm*17mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни цвет зелен каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите! За нас Монистра, Убав Н

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Аро

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модн

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Please wait...