0
clear
  • 10 парче/многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кожа Ѓердан Накит
  • -20%
  • -20%
10 парче/многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кожа Ѓердан Накит

10 парче/многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот

DEN 556.80
DEN 418.00

Количината на стоката
Тековен


10 парче/многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кожа Ѓердан Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 4 CM Боја :
Сребро Количина : 10 парче

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
about 34cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Pendant Големина:
4 см
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
НЕМА.207
боја:
Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Слични производи

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Doreen Beads Ѓердан ПродавницаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )За насНашата компанија основана во 200

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите! За нас Монистра, Убав Н

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

Please wait...