0
clear
  • Трговија на големо 50pcs/многу морска ѕвезда големина 19*17mm кристал Коса Додатоци DIY Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 50pcs/многу морска ѕвезда големина 19*17mm кристал Коса Додатоци DIY Накит Додатоци

Трговија на големо 50pcs/многу морска ѕвезда големина 19*17mm кристал Коса Додатоци DIY Накит Додатоци

DEN 781.44

Количината на стоката
Тековен

pls waitting трпеливо.
Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот.
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по исплата потврди. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FD050915
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
0005
Големина:
19*17mm

Слични производи

Камен Големина : 22mm*17mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни цвет зелен каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937

Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кр

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања ка

5% е друг метал (обично од бакар), кој помага да се зајакне и да се стабилизира на метал.com Ако вашата нарач

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

2Со одличен занает Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци наблагодарност.До

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Please wait...