0
clear
  • DoreenBeads ноќта на Вештерките Ѓердан Ѓердан Црвена Крвна Плазма Вампир Cos Нова Мода Панк Hyperbole 31.5 cm 1Piece
  • -20%
  • -20%
DoreenBeads ноќта на Вештерките Ѓердан Ѓердан Црвена Крвна Плазма Вампир Cos Нова Мода Панк Hyperbole 31.5 cm 1Piece

DoreenBeads ноќта на Вештерките Ѓердан Ѓердан Црвена Крвна Плазма Вампир Cos Нова Мода Панк Hyperbole 31.5

DEN 84.48
DEN 68.00

Количината на стоката
Тековен


Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DoreenBeads
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
31.5cm
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Панк
Pendant Големина:
/
Материјал:
Силикони
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
B0081464

Слични производи

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите! За нас Монистра, Убав Н

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Камен Големина : 22mm*17mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни цвет зелен каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Please wait...