0
clear
  • Висок Квалитет На Пролет Цвет Легура Pendant Злато На Ѕвонење Позлатен Лим Глеѓ Шарени Цвеќиња Хривнија Накит Ѓердан Pendant Шарм
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет На Пролет Цвет Легура Pendant Злато На Ѕвонење Позлатен Лим Глеѓ Шарени Цвеќиња Хривнија Накит Ѓердан Pendant Шарм

Висок Квалитет На Пролет Цвет Легура Pendant Злато На Ѕвонење Позлатен Лим Глеѓ Шарени Цвеќиња Хривнија Накит

DEN 816.00
DEN 734.00

Количината на стоката
Тековен

99 /многу
парчиња / многу
Микс од бои 50pcs/многу 11*16mm мода кул крстот форма накит.99 /многу
парчиња / многу
Најновите хривнија накит легури на метал шарм Бесплатен превозот 50pcs/многу злато на ѕвонење накит телефон синџир шарм со смола цвет US$ 20. Ако сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 ѕвезди
бодови за нас,ние ќе високо appeciated за тоа.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот нови 30pcs 23*14mm мачка очи камен отвори легура хривнија шарм трговија на Големо злато на ѕвонење позлатен лим diy накит шарм US$ 17.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/број 17*13 MM Злато тон нафта капка хривнија накит шарм DIY глеѓ легури на метал убавина главата телефон синџир шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Најголемиот дел Најновите модни Effiel Кула Форма легури на метал хривнија шарм со трендафил цвеќе круг бисер декорација Накит DIY шарм US$ 18.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновиот луксузен сјај кристал глеѓ животинско овци шарм Злато на ѕвонење позлатен легура масло капка хривнија накит шарм US$ 21. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновите 30pcs 15*14mm симпатична животно овци масло капка хривнија накит шарм DIY злато на ѕвонење позлатен метални легури DIY шарм US$ 17.(слободен epacket превозот до НАС)
4. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
realyK·S
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
масло се откажат од легиран шарм
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
diy накит
Компатибилност:
diy накит
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
Легура
Обликот:
како слика
Количина:
50pcs
Пакување:
500pcs/торба
is_customized:
Yes
PS:
посебни количина за некои дизајни е во ред
Големина:
околу 12*16mm

Слични производи

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модн

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр�

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

10 парче / многу Жени Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Кристал Хексагонална Сребро Clavicle Синџир Сомот Кож

Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кр�

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к�

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Камен Големина : 22mm*17mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни цвет зелен каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 �

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да �

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Please wait...