0
clear
  • Beadsnice 925 Sterling Silver Жените Pendant Кауција Малку Кауција за Накит Приврзоци DIY Прилагодено 12.5x10mm pin големина 0.7 мм ID30789
  • -20%
  • -20%
Beadsnice 925 Sterling Silver Жените Pendant Кауција Малку Кауција за Накит Приврзоци DIY Прилагодено 12.5x10mm pin големина 0.7 мм ID30789

Beadsnice 925 Sterling Silver Жените Pendant Кауција Малку Кауција за Накит Приврзоци DIY Прилагодено 12.5x10mm

DEN 834.72

Количината на стоката
Тековен

Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2.19 грам Материјална 925 sterling silver Количина
5pcs ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.7 мм ID30789 Бренд beadsnice ID 30789
Големина 12. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети.7 мм Тежина 1.
pendant кауција
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име
Beadsnice 925 Sterling Silver Жените Pendant Кауција Малку Кауција за Накит Приврзоци DIY Прилагодено 12.

Детални карактеристики

Бренд Име:
beadsnice
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
30789smt2
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
12.5x10mm
Тежина:
1.19 грам pin големина 0.7 mm
боја:
sliver
Материјал:
925 Sterling silver
pendant додатоци:
стиснете кауција
Накит Правење на резерви:
жените pendant
Pendant Bails:
Ѓердани Приврзоци
рачно изработени diy сребрен накит:
pendant наоѓање
Пакет:
5pcs по многу
Место на Потекло:
Кина

Слични производи

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Аро

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модн

Please wait...