0
clear
  • Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кристал Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кристал Накит Додатоци

Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кристал

DEN 121.92
DEN 67.00

Количината на стоката
Тековен


Слон Мајка Бебе Приврзоци Ѓердани Жените Двојно Шарм Кристал Животинско Ѓердан Од Злато Линк Синџир Кристал Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 2*1.2 СМ во Боја :
Злато Количина : 1 парче

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
about 49cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2*1.2 СМ
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
НЕМА.216
боја:
Злато
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално

Слични производи

2016 Година Нови Модни Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан Гроздобер Трендовски ЖенскаНие сме посветени на обезбе

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр�

Точка Законик Q14 A001 Количество=1pcsМатеријали ЛегураWeig хт( приближно )Главно Боја Гроздобер позлатен среб

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг�

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Please wait...