0
clear
  • Ѓердан Накит Бохемски Жените Крило Pendant Ѓердан Монистра Природен Камен Изјава Синџир турски Ѓердан Женски 17 бои
  • -20%
  • -20%
Ѓердан Накит Бохемски Жените Крило Pendant Ѓердан Монистра Природен Камен Изјава Синџир турски Ѓердан Женски 17 бои

Ѓердан Накит Бохемски Жените Крило Pendant Ѓердан Монистра Природен Камен Изјава Синџир турски Ѓердан Женски

DEN 144.48
DEN 116.00

Количината на стоката
Тековен


Можеби како што се :
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
Материјал :
легури,монистра
Големина на :
должина : должина на Синџирот на 42+5 CM
конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Боја :
17 БОИ ЗА У ИЗБЕРЕТЕ
Количина : 1 компјутер
C ondition
100% Нов Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
шарм накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HOCOLE
Pendant Големина:
MM
Функција:
Моден
боја:
17 бои за у изберете
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
квалитет:
Добар квалитет
Брзо Express:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
is_customized:
yes
Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
Пол:
Децата, Жените Девојки
Должина:
42+5cm

Слични производи

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Точка Законик Q14 A001 Количество=1pcsМатеријали ЛегураWeig хт( приближно )Главно Боја Гроздобер позлатен среб

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да �

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг�

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к�

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр�

Please wait...