0
clear
  • Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модни Додатоци Накит
  • -20%
  • -20%
Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модни Додатоци Накит

Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модни

DEN 34.56
DEN 19.00

Количината на стоката
Тековен


Мачка Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Линк Clavicle Синџир Едноставна Животинско Изјава Шарм Ѓердан Жените Модни Додатоци Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 1,9*0.6 CM Боја :
Злато Сребро Количина : 1 парче

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
about 52cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1.9*0.6 СМ
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
НЕМА.215
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Слични производи

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Точка Законик Q14 A001 Количество=1pcsМатеријали ЛегураWeig хт( приближно )Главно Боја Гроздобер позлатен среб

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к

Please wait...