0
clear
  • Година Нови Модни Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан Гроздобер Трендовски Женска
  • -20%
  • -20%
Година Нови Модни Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан Гроздобер Трендовски Женска

Година Нови Модни Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан Гроздобер Трендовски Женска

DEN 551.52
DEN 441.00

Количината на стоката
Тековен


2016 Година Нови Модни Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан Гроздобер Трендовски Женска
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку liexpress , и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!
Материјал : Цинк легура
Ѓердан должина : 46+5cm
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Метод на Накит Одржување и Заштита
1). Ве молиме не го носат долго време. Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни.
2). Ве молиме не допирајте со хемикалии; во спротивно, тоа ќе го направи ерозија на вашиот накит.
3). Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај.
4). Често чистење е потребно. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки.
Профил на компанијата
SENFAI е професионална накит производителот. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години. Сите наши производи се доведе-, никел и кадмиум-слободни. Згора на тоа, имаме одделот за развој што може да се создаде околу 100 нови стилови секој месец и производство на сопствени дизајни според клиенти дизајни или слики.
Имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите. Редовни наредби се, обично се спроведуваат во рок од 20 до 25 дена и се упатиле нарачки во 10 дена. Контактирајте не денес за повеќе информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
46+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
4.2 cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016082307
Материјал:
Цинк Легура
должина на ѓердан:
46+5cm
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
ѓердан
боја:
Злато; Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
Наслов:
Гинко Лист Шарм Pendant Ѓердан

Слични производи

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : легури,монистраГолемина на : должина : должина на Синџир

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Камен Големина : 22mm*17mm*5mmБоја : Како на сликатаМатеријал : Природни цвет зелен каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања ка

Please wait...