0
clear
  • Ms популарни нови алуминиумски мода накит трговија на големо девојки Божиќ партија pendant ѓердан со бесплатен превозот.
  • -20%
  • -20%
Ms популарни нови алуминиумски мода накит трговија на големо девојки Божиќ партија pendant ѓердан со бесплатен превозот.

Ms популарни нови алуминиумски мода накит трговија на големо девојки Божиќ партија pendant ѓердан со бесплатен

DEN 143.52
DEN 95.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XSJN-374
Бренд Име:
ENZE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Слични производи

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Please wait...