0
clear
  • Трговија на големо 12pcs Изјава ѓердан Мода за Жените 2017 Голем Златен Ланец метал ткаење Ѓердан Ѓердани & Приврзоци Додатоци
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 12pcs Изјава ѓердан Мода за Жените 2017 Голем Златен Ланец метал ткаење Ѓердан Ѓердани & Приврзоци Додатоци

Трговија на големо 12pcs Изјава ѓердан Мода за Жените 2017 Голем Златен Ланец метал ткаење Ѓердан Ѓердани &

DEN 1968.00

Количината на стоката
Тековен


материја : Цинк легура
Тежина : 90g
Должина : 48+6cm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
MayJim
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
896
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3.5 см
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
прибор за облека
Компатибилност:
Додатоци
Должина:
40+6cm

Слични производи

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Please wait...