0
clear
  • Нов Луксузен Злато И Сребро Персоналните Боксер Оригами Ѓердан Животинско Pendant Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател
  • -20%
  • -20%
Нов Луксузен Злато И Сребро Персоналните Боксер Оригами Ѓердан Животинско Pendant Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател

Нов Луксузен Злато И Сребро Персоналните Боксер Оригами Ѓердан Животинско Pendant Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар

DEN 863.52

Количината на стоката
Тековен


Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопруга,пријатели и себе си.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасен ѓердан со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
YiWu Град Кина
Животните:
боксер
Големина:
as picture
Тежина:
5g
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Главниот Камен:
Бела
Повод:
Партија
Функција:
уникатен и трендовски
Пакет:
opp

Слични производи

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Аро

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки / накит биде предаден.Ако имате посебни потреби,pls не двоу

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Please wait...